Op. Dr. Furkan Kurdal
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


1986 yılında Malatya’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Malatya’da tamamladım. 2010 yılında Konya Meram Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Yalova’da mecburi hizmetimi tamamladım. 2018 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden (Haydarpaşa GATA) Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı ünvanını aldıktan sonra Kırklareli Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 3 yıl çalıştım. Uzmanlık tezimde deney hayvanlarında mikrocerrahi olarak yeni sinir onarım teknikleri üzerine çalıştım.

2021 yılında devlet hizmetinden ayrılarak İstanbul’da özel hekim statüsünde hizmet vermeye başladım. Burun estetiği, post bariatrik cerrahi, liposuction, meme estetiği, yüz estetiği başta olmak üzere tüm estetik ve plastik cerrahi işlemlerinde hem yerli hastalarımıza hem de dünyanın hemen her ülkesinden gelen yabancı hastalarımıza hizmet vermekteyim. Evli ve bir kız babasıyım.

Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği (EPCD), Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD), Acil El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Derneği (ACELEMDER), Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği (RMCD) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB) üyesidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button